Bize Ulaşın

Rahim-Filmi Fiyatı

Rahim Filmi Fiyatı 2019

Rahim filmi fiyatı 2019 yılında teknolojinin de gelişmesi ile güncellenmiştir. Yaklaşık 1 asırdır tıp alanında rahim içinin ve tüplerin ayrıntılı bir şekilde görüntülenmesi işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu işlem tıp literatüründe Histerosalpingografi (HSG) olarak tanımlanmakta halk arasında ise rahim filmi olarak adlandırılmaktadır. Günümüzde rahim filmi yüksek teknolojik cihazlar ile oldukça konforlu ve güvenilir bir şekilde çekilebilmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki tıp alanındaki her girişimsel işlemde olduğu gibi birtakım riskler bulunmaktadır. Bu nedenle alanında tecrübeli radyoloji uzmanlarının seçilmesi büyük önem taşımaktadır. 

Günümüzde son teknolojik cihazlarla uygulanan rahim filmi (HSG) uygulaması, Türkiye’de en çok Şişli Echomar Sağlık Grubu’nda gerçekleştirilmiştir. Rahim içerisindeki anomalilerin ve tüplerde herhangi bir problem olup olmadığı konusunun tespit edilebilmesi amacı ile uygulana rahim filmi uygulamasında günümüz teknolojik cihazların kullanımı önemlidir. Öyle ki C kollu röntgen cihazı ile çekilen rahim filmi işlemi; birkaç dakikada ağrısız ve  güvenilir bir şekilde uygulanabilmektedir. Şişli Echomar Sağlık Grubu sadece HSG çekimi için oluşturulmuş bir merkezdir. Her ne kadar pahalı bir teknoloji olsa da böylece çok daha ekonomik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Hafta içi her gün ve Cumartesi günleri saat 08.00 ile 17.30 arasında 0 212 233 11 11 numaralı telefonla randevu alarak rahim filmi fiyatları öğrenilebilmektedir.


Ayrıntılı bilgi için arayabilir ya da kliniğimizi ziyaret edebilirsiniz. 

Adres
Şişli Echomar Görüntüleme ve Polikliniği, 19 Mayıs Cad. No:4 Nova Baran Plaza, Şişli / İstanbul

E-posta
cevat@cevatbayrak.com

Telefon
+90 212 233 11 11